Pompy zatapialne
Jest 73 produktów.
Odkryj niezawodne pompy zatapialne i zanurzeniowe, które zapewnią Ci wygodę i skuteczność w radzeniu sobie z wodą czystą i zanieczyszczoną. Nasze urządzenia o zróżnicowanych parametrach technicznych doskonale sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i sytuacjach awaryjnych. Wybierz pompę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb - czy to do opróżniania basenu, osuszania zalanej piwnicy, czy transportu wody z szamba. Szeroki asortyment modeli różniących się wydajnością, mocą silnika i możliwością radzenia sobie z zanieczyszczeniami gwarantuje znalezienie rozwiązania idealnego dla Twojego domu i ogrodu.
Pokazano 1-12 z 73 pozycji
Sortuj wg:
Cena
915,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
9 400,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,8 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3" |
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
1 430,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 220 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 1½" |
Cena
1 470,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króciec: | 1½" |
Cena
689,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
1 040,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 3" |
Cena
299,00 zł
| moc silnika: | 180W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 133 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1¼ " |
Cena
1 029,00 zł
| moc silnika: | 450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 280 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| króciec: | 2" |
Cena
205,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6 m |
| wirnik: | noryl |
| króciec: | 1" |
Cena
3 550,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 420 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18,5 m |
| króciec: | 2" |
Cena
320,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 205 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | noryl |
| króciec: | 1" |