Pokazano 181-192 z 230 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: IBO
Cena
561,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
1 700,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 435 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
920,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 179,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
719,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
850,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
8 376,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 666 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
Cena
449,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
820,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
8 474,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 666 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
Cena
368,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 46 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1x1'' |
Cena
258,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1 " |