| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Prezentujemy Państwu wielostopniową pompę powierzchniową marki IBO – ten włoski procent dostarcza do wysokiej jakości sprzęt pompowy od wielu lat. Ma swojej wiele niezbędnych urządzeń potrzebnych przy tworzeniu instalacji wodociągowej. Opisywany tu model przeznaczany jest do podnoszenia ciśnienia instalacjach, a także tłoczeni zimnej i czystej wody z własnych ujęć. Tego rodzaju urządzenia wykorzystuje się przeważnie w domu, zastosowaniach przydomowych i mniejszych przedsiębiorstwach. Różnego rodzaju systemy nawadniania ogrodu, szklarni, trawnika, niedużych obiektów sportowych. Warsztaty, niewielkie zakłady produkcyjne. To wszystko miejsca, gdzie to urządzenie może się sprawdzić. Zamontowano w nim silnik o mocy 1,3 kW. Maksymalna wydajność wynosi 100 litrów minutę. Maksymalna wysokość podnoszenia to 55 metrów. Można nią tłoczyć wodę o temperaturze maksymalnej 40°C.
Żeby urządzenie było jak najbardziej funkcjonalne, to zamontowano w nim układ ssący Venturiego. Całość została też wykonana z odpornych materiałów:
• obudowa, wał, rotor są ze stali nierdzewnej
• wirniki i dyfuzor z noryly,
• międzyściana z żeliwa.
To wszystko sprawia, że można być spokojny o trwałość pompy. To z kolei przekłada się na sprawne funkcjonowanie całej instalacji. Postarano się też, że MHI 1300 pracowała po prostu cicho. Dzięki temu dużo łatwiej znaleźć dla niej miejsce montażu. Sam montaż natomiast nie powinien nikomu sprawić problemów. Dla większego zabezpieczenia zastosowano wyłącznik termiczny – chroni on silnik przed przegrzaniem.
Zachęcamy też do zakupu dodatkowych akcesoriów takich jak manometr, wyjście tłoczne, dzięki którym będzie można przyłączyć pompę. Oprócz tego warte rozważenia jest zakup filtra antypiaskowego – zabezpieczy on silnik i wirniki przed piaskiem. Zawór zwrotny, który również mamy w swojej ofercie wymusi prawidłowy przepływ. Jeśli więc szukają Państwo pompy do domu, na działkę, warsztatu czy niedużej firmy – będzie to świetne rozwiązania.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| moc silnika: | 1450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 900W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 2500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 105 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1'' x 1'' |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj