Pokazano 13-17 z 17 pozycji
Sortuj wg:
Cena
374,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
1 715,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 128 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
678,00 zł
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 144 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
470,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
1 460,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 90 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |