Pokazano 229-230 z 230 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: IBO
Cena
1 380,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 230 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| maks. średnica pompy: | 99 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
247,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6 m |
| króciec: | 1½" |