Pokazano 229-240 z 514 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
3 730,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 920 l/min |
| maks. podnoszenie: | 113 m |
| maks. średnica pompy: | 146 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
730,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
Cena
285,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
664,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 30 l/min |
| maks. podnoszenie: | 160 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
2 870,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 51 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
2 420,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 119 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 739,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 124 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
665,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
1 299,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 290 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| wirnik: | stal/udaroodporny technopolimer |
| króciec: | 3" |
Cena
4 450,00 zł
| moc silnika: | 3700W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 25 m |
| króciec: | 3" |
Cena
1 100,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 220 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec: | 2" |
Cena
7 804,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 148 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |