Pokazano 217-228 z 514 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
425,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec: | 2" |
Cena
7 490,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 108 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
760,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1"x1¼" |
Cena
377,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 77 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 606,00 zł
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| wirniki: | 3 wirniki z mosiądzu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
1 634,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 66 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 269,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
629,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
650,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 19 m |
| króciec: | 2" |
Cena
4 180,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 800 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 990,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1½" |