Pokazano 205-216 z 514 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
510,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
8 832,00 zł
| moc silnika: | 12800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 171 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
Cena
1 180,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | noryl |
| króćce: | 1¼'' x 1¼'' |
Cena
314,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
930,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 108 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
3 770,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 92 m |
| wirniki: | 3 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
1 259,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
649,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 78 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
920,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |
| maks. średnica pompy: | 20 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 799,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 2250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| króciec: | 5" |
Cena
590,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 330,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 67 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼"x 1" |