Pokazano 193-204 z 514 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
219,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 39 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
2 890,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
673,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 77 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
619,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
1 330,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
579,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
6 750,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 4 " |
Cena
660,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 360 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| króciec: | 2" |
Cena
720,00 zł
| moc silnika: | 850W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 35 m |
| maks. średnica pompy: | 15cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
950,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| króciec: | 2" |
Cena
2 920,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| króciec: | 2" |
Cena
994,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 85 l/min |
| maks. podnoszenie: | 56,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1"x 1" |