Pokazano 25-36 z 86 pozycji
Sortuj wg:
Cena
860,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 55 l/min |
| maks. podnoszenie: | 160 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
2 640,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
9 080,00 zł
| moc silnika: | 12800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 246 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
7 338,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 189 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
900,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
8 832,00 zł
| moc silnika: | 12800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 171 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
Cena
1 259,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
7 490,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 108 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
7 804,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 148 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
Cena
6 714,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 81 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
Cena
719,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 93 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
4 565,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |