Pokazano 49-60 z 229 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Omnigena
Cena
636,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 315 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
1 183,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼'' x 1¼'' |
Cena
830,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
447,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| maks. średnica pompy: | 14,8 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
619,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 93 l/min |
| maks. podnoszenie: | 78 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
2 420,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 670 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3 " |
Cena
205,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6 m |
| wirnik: | noryl |
| króciec: | 1" |
Cena
3 430,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 121 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
750,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
5 858,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 49 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
699,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,5 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
455,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |