Pokazano 49-60 z 514 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
1 190,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼'' x 1¼'' |
Cena
819,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
647,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
442,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| maks. średnica pompy: | 16 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
457,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |
| maks. średnica pompy: | 18 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 037,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 92 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
599,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
Cena
347,00 zł
| moc silnika: | 9W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 12 l/min |
| podnoszenie: | 1,2 m |
| średnica króćców: | ½ " x ½" |
Cena
450,00 zł
Cena
3 530,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1800 l/min |
| maks. podnoszenie: | 28 m |
| króciec: | 4" |
Cena
630,00 zł
| moc silnika: | 0,25kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | ½" |
Cena
8 640,00 zł
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 69 m |
| wirniki: | 2 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2½" x 2½" |