Pokazano 37-48 z 514 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
9 799,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 333 l/min |
| maks. podnoszenie: | 117 m |
| wirniki: | 3 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2" x 2" |
Cena
3 280,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 165 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
830,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| maks. średnica pompy: | 52 mm |
| króciec tłoczny: | ½" |
Cena
655,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
551,00 zł
| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |
Cena
715,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| maks. wydajność: | 340 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
1 430,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 220 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 1½" |
Cena
880,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | stal |
| króciec: | 1"x1" |
Cena
1 069,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 530 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
395,00 zł
| maks. wydajność: | 23 |
| maks. podnoszenie: | 24 |
| króciec ssący | 1'' |
| króciec tłoczny | 1'' |
Cena
1 699,00 zł
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 64 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |