Pompy
Jest 78 produktów.
Pokazano 1-12 z 78 pozycji
Sortuj wg:
Cena
815,00 zł
| moc silnika: | 2,2W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 81 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| króciec tłoczny: | 1 1/2" |
Cena
769,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
3 600,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 200 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
1 190,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼'' x 1¼'' |
Cena
520,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
2 600,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
10 375,00 zł
| moc silnika: | 22000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 171 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
870,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
1 298,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
3 280,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 165 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
3 650,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
4 950,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.