Pompy
Jest 14 produktów.
Pokazano 1-12 z 14 pozycji
Sortuj wg:
Cena
368,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 46 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1x1'' |
Cena
429,00 zł
| moc silnika: | 5-70W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 90 l/min |
| podnoszenie: | 8 m |
| średnica króćców: | 2"x1½" |
Cena
157,00 zł
| moc silnika: | 38-71W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 48 l/min |
| podnoszenie: | 4,5 m |
| średnica króćców: | 1½ " x 1" |
Cena
1 174,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1½" x 1½" |
Cena
347,00 zł
| moc silnika: | 9W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 12 l/min |
| podnoszenie: | 1,2 m |
| średnica króćców: | ½ " x ½" |
Cena
888,00 zł
| moc silnika: | 900W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
277,00 zł
| moc silnika: | 5-45 |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 55 l/min |
| podnoszenie: | 6 m |
| średnica króćców: | 1½" x 1" |
Cena
809,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirniki: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
288,00 zł
| moc silnika: | 5-45W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 55 l/min |
| podnoszenie: | 6 m |
| średnica króćców: | 1½"x1" |
Cena
1 429,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 37 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
Cena
789,00 zł
| moc silnika: | 750 W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 340 l/min |
| podnoszenie: | 14 m |
| średnica króćców: | 2"x2" |
Cena
1 999,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 115 l/min |
| maks. podnoszenie: | 54 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼ " x 1" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.