Pompy
Jest 17 produktów.
Pokazano 1-12 z 17 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
1 542,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| króciec: | 1" |
Cena
368,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 46 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1x1'' |
Cena
793,00 zł
| maks. wydajność: | 65 |
| maks. podnoszenie: | 18 |
| króciec ssący | 1½'' |
| króciec tłoczny | 1½'' |
Cena
2 416,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 120 m |
| króciec: | 1¼"x1½" |
Cena
1 174,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1½" x 1½" |
Cena
395,00 zł
| maks. wydajność: | 23 |
| maks. podnoszenie: | 24 |
| króciec ssący | 1'' |
| króciec tłoczny | 1'' |
Cena
3 992,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 230 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| króciec: | 1½"x1½" |
Cena
888,00 zł
| moc silnika: | 900W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
345,00 zł
| maks. wydajność: | 17 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec ssący | 3/4'' |
| króciec tłoczny | 3/4'' |
Cena
4 703,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 2"x2" |
Cena
809,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirniki: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
505,00 zł
| maks. wydajność | 33 l/min |
| średnica króćów | 1¼''x 1¼'' |
| maks. wysokość podnoszenia | 20m |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.