| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| pobór prądu: | 17,5 (A) |
Silnik do profesjonalnych pomp głębinowych od firmy Omnigena to potężna jednostka o średnicy sześciu cali, wypełniona specjalną mieszanką wody z glikolem. Urządzenie charakteryzuje się niezwykle długą żywotnością, solidną konstrukcją oraz odpornością na zmiany parametrów prądu. Standardowe przyłączenie silnika do pompy zgodnie z normą NEMA umożliwia łatwe dopasowanie do hydrauliki większości dostępnych na rynku pomp. Dzięki tym cechom, silnik stanowi solidne i niezawodne rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań w sektorze pomp głębinowych.
Silnik 6" 5,5 kW 400V Omnigena wodny:
Silnik 6" 5,5 kW 400V Omnigena wodny przeznaczony do tłoczenia czystej wody, wolnej od piasku i długowłóknistych cząstek, o temperaturze nieprzekraczającej 35°C. Charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem oraz solidną konstrukcją o wysokiej klasie szczelności, gwarantując skuteczne zabezpieczenie przed dostaniem się wody do wnętrza oraz chroni przed różnymi zanieczyszczeniami, takimi jak kurz i pył. Silnik znajdzie zastosowanie w pompach wykorzystywanych do zaopatrywania w wodę różnych typów budynków, takich jak mieszkania, domy jedno- i wielorodzinne, a także w zakładach przemysłowych, obiektach usługowych i halach produkcyjnych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| pobór prądu: | 17,5 (A) |
| moc silnika: | 37000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość: | 129,4 cm |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. średnica silnika: | 98 mm |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. średnica silnika: | 98 mm |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość | 70 cm |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj