| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość: | 76,7 cm |
Sześciocalowy silnik do pompy głębinowej, oferowany przez renomowaną polską markę Omnigena, wyróżnia się najwyższą jakością i precyzyjnym wykonaniem. Został wypełniony specjalnym płynem, a jego niezwykle wytrzymałe łożysko oporowe z karbonu gwarantuje niezawodność oraz długą żywotność. Standardowe przyłączenie zgodne z normą NEMA umożliwia łatwy montaż w większości urządzeń różnych producentów pomp głębinowych. Silnik spełnia najwyższe standardy, wyróżniając się niezawodnym działaniem w różnorodnych zastosowaniach.
Silnik 6" 7,5 kW 400V Omnigena wodny:
Silnik 6" 7,5 kW 400V Omnigena wodny gwarantuje niezawodność i wydajność, co przekłada się na długą żywotność. Odporność na zmiany napięcia prądu elektrycznego oraz doskonałe smarowanie podzespołów zapewniają bezobsługową i efektywną pracę przez wiele lat. Doskonale sprawdzi się w domach jednorodzinnych, na działkach rekreacyjnych, w ogrodnictwie, gospodarstwach rolnych oraz zakładach produkcyjnych. Urządzenie jest odporne na wilgoć, korozję oraz inne czynniki atmosferyczne, co pozwala na bezproblemowe działanie nawet w trudnych warunkach.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość: | 76,7 cm |
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. średnica silnika: | 139 mm |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość: | 57,8 cm |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość: | 53,8 cm |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość | 70 cm |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj