- Pakiet
Zestaw hydroforowy JSW 150 IBO hydrofor 24L z pompą IBO JSW 150 oraz zbiornikiem przeponowym o pojemności 24 litry to sprzęt, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.
Pompa marki IBO to solidne i wydajne urządzenie, które posiada wirniki obudowane żeliwem. Ponadto w części hydraulicznej zamontowano tubę Venturiego, która wspomaga zdolność samossącą pompy. Jest to jedna z wielu zalet tego konkretnego modelu pompy. W korpusie umieszczono śrubę do spuszczania wody na okres zimowy. Znajduje się ona w przedniej części w najniższym punkcie korpusu. Pompa zasilana jest silnikiem o mocy 1,5 kW. Maksymalna wydajność urządzenia w najkorzystniejszych warunkach wynosi 80 l/min, natomiast ciśnienie maksymalne pompy to 4,6 bar. Silnik posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, dodatkowo jego ciepło jest oddawane przez osłonę o ożebrowanym kształcie. Pompa jest przymocowana do zbiornika za pomocą śrub ze stali nierdzewnej.
Do pompy dołączony jest fantastyczny zbiornik przeponowy, który pomieści 24 litry wody. Wykonany został ze stali, a w środku znajduje się wymienna przepona z odpornej, rozciągliwej gumy. Zbiornik ten nabity jest fabrycznie powietrzem 1,5 bara. Zbiornik przeponowy połączony jest z wyjściem pięciodrożnym przez wąż wibracyjny.
Polecamy zabezpieczyć pompę przed drobinkami piasku, oraz przed pracą na sucho. Filtr antypiaskowy, zamontowany na części ssącej będzie chronił pompę przed zatarciem. Najważniejszym zabezpieczeniem jest zabezpieczenie przed suchobiegiem - wyłączy ono pompę, gdy dojdzie do zerwania lustra wody w studni.
Zestaw hydroforowy JSW 150 IBO hydrofor 24L to doskonałe urządzenie do domu jednorodzinnego, działkowego czy letniskowego. Parametry pozwalają na zastosowanie jej do podawania wody ze studni do domu jednorodzinnego, nawadniania, czy zasilenia linii kroplującej.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jedofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 850W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| wirnik: | kompozyt |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj