| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 48 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Prezentowany zestaw hydroforowy, w którego skład wchodzi samossącą pompa tłocząca MHI 2200, zbiornik przeponowy o pojemności 24 litrów, wyłącznik ciśnieniowy oraz wąż antywibracyjny łączący pompę z naczyniem, stanowi doskonały przykład produktów odznaczających się cichą i bezawaryjną pracą. Przeznaczony jest do pompowania czystej wody, której temperatura nie powinna przekracza 35 stopni Celsjusza.
Wałek pompy i korpus tłoczny wyprodukowano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, korpus ssący z żeliwa, a wirniki i dyfuzory z wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa, jakim jest noryl, tworząc w ten sposób wytrzymałą całość, posiadającą stopień ochrony przed wodą i kurzem na poziomie IP44. Aby mieć pewność, że nasza pompa jest chroniona kompleksowo warto pomyśleć o filtrze antypiaskowym, który ochroni pompę przed zatarciem, zdecydowanie wydłużając jego żywotność.
Zbiornik przeponowy o pojemności 24 litrów, wchodzący w skład prezentowanej oferty, powstał z wysokogatunkowej stali, którą pokryto warstwą antykorozyjną. Wewnątrz naczynia znajduje się elastyczna, gumowa przepona, służąca do magazynowania wody, dzięki czemu woda nie ma styczności ze ściankami naczynia, co znacząco minimalizuje ryzyko korozji. Pomiędzy membranę, a ścianki zbiornika wtłoczone zostaje powietrze pod ciśnieniem, którego poziom należy sprawdzać okresowo, by zapewnić optymalny poziom pracy urządzenia.
Zestaw z wielostopniową pompą nawierzchniową i zbiornikiem przeponowym o pojemności 24 litrów ma za zadanie dostarczyć wodę między innymi do budynków mieszkalnych i utrzymać jej ciśnienie na odpowiednim poziomie w instalacji wodociągowej.
Pompa wyposażona została w jednofazowy silnik o mocy 2,2kW i zasilana jest prądem o napięciu 230V. Takie parametry silnika pozwalają na osiągnięcie prezentowanemu modelowi maksymalnej wydajności za poziomie 160 litrów na minutę oraz wysokości podnoszenia wynoszącej nawet 58 metrów.
Dzięki osiąganym wysokim wartościom wspomnianych parametrów zestaw doskonale sprawdzi się w gospodarstwach rolnych, niewielkich zakładach przemysłowych i usługowych. Jednak nie tylko tam, bowiem bardzo dobrze odnajdzie również swoje miejsce w systemach nawodnienia, ogrodach, sadach i na ogródkach działkowych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 48 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 35 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika | 24l |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj