| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Pompa WZ 250 230V ze zbiornikiem przeponowym o pojemności 24 litry marki Omnigena tworzy niewielki zestaw hydroforowy, który znajdzie zastosowanie podczas zaopatrywania w zimną i czystą wodę domów jednorodzinnych, niewielkich zakładów przemysłowych i usługowych, niedużych przedsiębiorstw czy warsztatów. Komplet przydatny będzie podczas podlewania trawy i krzewów, a także podczas napełniania basenów wodą.
Korpusy tłoczny i ssący wykonano z trwałego żeliwa, wirniki i dyfuzory z solidnego mosiądzu, a wałek z antykorozyjnej stali nierdzewnej. Solidna konstrukcja i najwyższej jakości materiały użyte przy produkcji tego modelu to gwarancja wieloletniej i bezawaryjnej pracy całego zestawu. Stopień ochrony IP44, zabezpieczając wnętrze pompy przed wodą oraz kurzem czy pyłem, umożliwia bezawaryjną pracę prezentowanemu sprzętowi, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.
Pompa WZ 250 230V marki Omnigena to niewielkich rozmiarów urządzenie, które wyposażone zostało w silnik o mocy 250W i zasilane jest prądem o napięciu 230V. Parametry te pozwalają na osiągnięcie relatywnie wysokich parametrów technicznych: maksymalnej wydajności na poziomie 35 litrów na minutę i wysokości podnoszenia dochodzącej nawet do 39 metrów.
Wewnątrz prezentowanego zbiornika przeponowego o pojemności 24 litrów zamontowana została gumowa przepona, która dzieli jego przestrzeń na dwie części. W membranie magazynowana jest woda, dzięki czemu nie ma ona kontaktu ze ściankami zbiornika, co znacząco minimalizuje ryzyko korozji. Między membraną, a płaszczem zewnętrznym zbiornika wtłoczone zostaje powietrze pod ciśnieniem, do którego pomiaru należy używać manometru.
W celu dodatkowej ochrony wirników przed zatarciem warto zastanowić się nad uzupełnieniem zestawu o filtr antypiaskowy, umożliwiający oczyszczanie wody z elementów stałych i szlifujących, takich jak piasek.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jedofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj