- Pakiet
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Zestaw urządzeń marki Omnigena, w skład którego wchodzi samozasysająca pompa hydroforowa MHI 1100 oraz kompatybilny z nią zbiornik ciśnieniowy o pojemności 24 litry. Zestawy hydroforowe tego typu są idealnym rozwiązaniem dla działkowców i ogrodników.
Zestaw hydroforowy MHI 1100 Omnigena 230V hydrofor 24L to sprawdzona konstrukcja sprzedawana od wielu lat. Pompa znajdująca się w zestawie posiada pięć wirników wykonanych z norylu zamontowanych na stalowym wale napędowym. Przedni korpus pompy odlany został z żeliwa, w korpusie tym znajdują się trzy otwory. Pierwszy służy do spuszczania wody na zimę, drugi do zalewania pompy wodą przed pierwszym uruchomieniem. Trzeci gwint wewnętrzny służy do podłączenia rury ssącej od studni. Działa na wydajny, silnik elektryczny o mocy 1100 W i napięciu 230 V, który zapewnia jej wysoką wydajność pracy – 95 l/min. Urządzenie posiada zabezpieczenie termiczne chroniące ją przed przegrzaniem oraz emituje stosunkowo niewielki hałas – 75 dB, dzięki czemu nie jest uciążliwa dla otoczenia.
Zbiornik przeponowy o pojemności 24 l łączony jest z pompą za pomocą węża antywibracyjnego. Dodatkowo zestaw zawiera osprzęt, który ułatwi prawidłowy montaż oraz eksploatację. Znajdą tu Państwo wyłącznik ciśnieniowy, wyjście tłoczne oraz manometr. Prezentowany komplet przeznaczony jest do pracy w wodzie czystej, nie zawierającej elementów długowłóknistych i stałych, mogących wpłynąć na efektywną dystrybucję.
Zestaw hydroforowy MHI 1100 Omnigena 230V hydrofor 24L to propozycja dla niewielkich gospodarstw rolnych, domków rekreacyjnych, czy małych domów jednorodzinnych. Świetny do systemów nawadniania, napełniania i opróżniania zbiorników, np. basenu ogrodowego, zasilania myjki ciśnieniowej. Jeśli chcieliby Państwo uzupełnić zestaw w inne akcesoria, prosimy o kontakt telefoniczny. Więcej szczegółów znajduje się również w zakładce Polecane produkty.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj