| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Zestaw hydroforowy marki Omnigena, który zawiera pompę MHI 1300 oraz pasujący zbiornik o pojemności 24 l. Komplet urządzeń świetnie sprawdzi się w domowych instalacjach wodnych, zapewnia stabilizację ciśnienia wody.
W skład pełnego zestawu hydroforowego MHI 1300 230V Omnigena hydrofor 24L wchodzi:
• Pompa MHI 1300 230V Omnigena,
• zbiornik o pojemności 24 litrów Omnigena,
• przewód antywibracyjny o średnicy 1" łączący pompę z hydroforem,
• manometr,
• włącznik ciśnieniowy,
• wyjście tłoczne.
Pompa, która jest wykorzystana w tym układnie hydroforowym, to pompa wielostopniowa, odśrodkowa, monoblokowa. Jej hydraulika składa się z pięciu wirników norylowych, spasowanych w specjalnych dyfuzorach. Wał napędowy i obudowę wykonano z stali nierdzewnej. W przednim żeliwnym korpusie znajduje się otwór do spuszczania wody na zimę, umiejscowiony w najniższym miejscu (śruba mosiężna). Wyjście do podłączenia rury ssącej standardowe 1' umiejscowione również w przedniej żeliwnej części pompy. Omawiana pompa jest urządzeniem bezpiecznym, gdyż wyposażona została w specjalny wyłącznik termiczny, który zabezpiecza silnik przed zbyt wysoką temperaturą. Zaopatrzona została też w specjalny korek, który pozwala na spuszczenie wody na zimę.
Zbiornik o pojemności 24l napompowany fabrycznie odpowiednim ciśnieniem, posiada nogi pod które warto podłożyć specjalne gumowe podkładki, aby wyciszyć drgania pompy.
Zestaw hydroforowy MHI 1300 230V Omnigena hydrofor 24L sprawdza się idealnie w niewielkich gospodarstwach domowych, może być wykorzystany do zasilania małych systemów nawadniających. Znajduje też zastosowanie w ogródkach czy na działkach. Przeznaczony jest do pompowania czystej, zimnej wody.
Polecamy zawór zwrotny (z mosiężnym grzybem) oraz kosz ssący chroniący pompę przed większymi zanieczyszczeniami. Jeśli istnieje niebezpieczeństwo pracy na sucho i zniszczenia pompy, proponujemy dokupienie zabezpieczenia przed suchobiegiem Hydroguard.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 39 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj