- Pakiet
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Omnigena jako czołowy producent pomp o różnym przeznaczeniu, wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Zestawy hydroforowe są połączeniem wydajnych pomp oraz zbiorników o określonej wielkości. Umożliwia to właściwe dopasowanie zestawu do zapotrzebowania na bieżącą wodę.
Zestaw Omnigena został stworzony z myślą o wykorzystywaniu w określonych warunkach. Zgodnie z zaleceniami, tłoczona za pomocą pompy ciecz powinna być:
zimna,
wolna od zanieczyszczeń,
obojętnie chemiczna.
W celu uzyskania najlepszych parametrów tłoczenia wody, pompa powinna być wykorzystywana w wodzie, której temperatura nie przekracza 35˚C. Dodatkowo powinna ona być czysta, czyli bez obecności elementów stałych. Zapiaszczona woda jest szkodliwa dla urządzenia. Piasek, czyli drobiny szlifujące, w znacznym stopniu przyczynia się do znacznie szybszego zużywania się poszczególnych części pompy, skracając tym samym jej bezawaryjność.
W celu uzyskania doskonałych parametrów technicznych firma Omnigena wykorzystała do produkcji zestawu połączenie najlepszych materiałów. Użyto między innymi żeliwo, które pozwoliło na zdecydowanie zwiększenie odporności zestawu na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo stal nierdzewna umożliwiła uzyskanie ochrony przed korozją, ta osadzając się na poszczególnych częściach pompy, mogłaby doprowadzić do osłabienia jej konstrukcji oraz do powstania groźnych awarii.
Omnigena wyposażyła zestaw hydroforowy w pompę MHI 1300 w wersji INOX, czyli z wirnikiem wykonanym ze stali nierdzewnej. Pompę napędza silnik elektryczny o napięciu 400V. Jednostka uzyskuje 1,3 kW mocy, co umożliwia tłoczenie do maksymalnie 100 litrów cieczy na jedną minutę pracy oraz podnoszenie jej do 55 metrów wysokości. W zestawie wykorzystano zbiornik hydroforowy – przeponowy – o pojemności 24 litrów. Producent dołączył także króciec ssący oraz tłoczny DN25, o przekątnej 1 cala.
Solidna pompa w zestawie od Omnigena pozwoliła na stosowanie zestawu do zaopatrywania w bieżącą wodę domów jednorodzinnych. Zestaw sprawdza się również w gospodarstwach rolnych, gdzie może być stosowany jako źródło wody dla obiektów hodowlanych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jedofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 46 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24L |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj