Pokazano 229-240 z 772 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
204,00 zł
Pompa hydroforowa WZI 250 230 V IBO
Pracujemy nad opisem.
Cena
184,00 zł
Cena
218,00 zł
| napięcie zasilania: | 230V |
| stopień ochrony: | IP 55 |
| maks. prąd: | 20 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 90ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1/4" |
Cena
4 360,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
13 199,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 69 m |
| wirniki: | 2 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2½" x 2½" |
Cena
3 430,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 121 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
165,00 zł
| pojemność zbiornika: | 24 L |
| ciśnienie maksymalne: | 10 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 3 lata |
Cena
750,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
745,00 zł
| moc silnika: | 900W |
| maks. wydajność: | 370 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 490,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 300 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 4 lata |
Cena
1 400,00 zł
| pojemność zbiornika | 200L |
| ciśnienie maks. | 6 bar |
| gwint podłączeniowy | 2" |
Cena
989,00 zł
| Typ złoża | Wimest |
| Ilość worków ze złożem[szt] | 5 |
| waga złoża [kg] | 200 |