Pokazano 241-252 z 772 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
5 858,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 49 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
2 014,00 zł
| maksymalna moc pompy: | 5,5 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 14 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 9 bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
Cena
1 188,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 150 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
1 169,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 150 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
2 127,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
729,00 zł
| pojemność zbiornika: | 100 L |
| ciśnienie maksymalne: | 10 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata (1 rok dla firm) |
Cena
1 160,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼'' x 1¼'' |
Cena
1 195,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,5 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
455,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
980,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
Cena
397,00 zł
| pojemność zbiornika: | 50 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata (1 rok dla firm) |
Cena
765,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |