Pokazano 97-108 z 772 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
1 200,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 150 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
395,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
536,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jedofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Cena
514,00 zł
| pojemność zbiornika: | 80 L |
| ciśnienie maksymalne: | 10 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata (1 rok dla firm) |
Cena
419,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 1½" |
Cena
533,00 zł
| pojemność zbiornika: | 100 L |
| ciśnienie maksymalne: | 8 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata (1 rok dla firm) |
Cena
395,00 zł
| maks. wydajność: | 23 |
| maks. podnoszenie: | 24 |
| króciec ssący | 1'' |
| króciec tłoczny | 1'' |
Cena
325,00 zł
| pojemność zbiornika: | 24 L |
| ciśnienie maksymalne: | 8 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 24 miesiące |
Cena
289,00 zł
| pojemność zbiornika: | 50 L |
| ciśnienie maksymalne: | 8 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata (1 rok dla firm) |
Cena
1 699,00 zł
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 64 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
1 190,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼'' x 1¼'' |
Cena
819,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |