Pokazano 85-96 z 772 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
4 740,00 zł
| atest PZH |
|
| złoże Otoman | |
| wydajność: | 3,5 m³/h |
| średnica rur przyłączeniowych: | 1 ¼" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
1 570,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 300 L |
| ciśnienie maksymalne: | 9 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 4 lata |
Cena
484,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. średnica silnika: | 76 mm |
Cena
1 483,00 zł
| maksymalna moc pompy: | 2,2 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 6,1 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 9 bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
Cena
880,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | stal |
| króciec: | 1"x1" |
Cena
1 000,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 100 L |
| ciśnienie maksymalne: | 9 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 4 lata |
Cena
1 275,01 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 300 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
3 059,00 zł
| pojemność zbiornika: | 500 L |
| ciśnienie maksymalne: | 10 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1¼" |
| gwarancja: | 2 lata (1 rok dla firm) |
Cena
2 710,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 500 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/2" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
1 430,00 zł
| pojemność zbiornika: | 200 L |
| ciśnienie maksymalne: | 10 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1¼" |
| gwarancja: | 2 lata (1 rok dla firm) |
Cena
1 319,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Cena
899,00 zł
| pojemność zbiornika: | 150 L |
| ciśnienie maksymalne: | 10 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| orientacja: | poziomy |