| moc silnika: | 1500W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| króciec: | 1" |
Motopompa marki IBO wyróżnia się solidną, stalową konstrukcją oraz zdolnością do efektywnej pracy bez konieczności ciągłego podłączenia do sieci elektrycznej. To wytrzymałe i efektywne rozwiązanie, które sprawdzi się w różnych warunkach i sytuacjach eksploatacyjnych. Do korzystania z pompy niezbędne jest użycie dwóch rodzajów węży: węża ssącego i węża tłocznego. Wąż ssący o średnicy króćca ssącego musi być szczelny, a także osadzony w sztywnym oplocie. Na końcu węża ssącego zaleca się zamontowanie kosza ssącego z zaworem zwrotnym. Wąż tłoczny, na przykład wąż parciany, powinien pasować do średnicy króćca tłocznego.
Motopompa IBO BZP-20 pompa spalinowa:
Motopompa IBO BZP-20 pompa spalinowa jest idealnie dostosowana do efektywnego przepompowywania zarówno zanieczyszczonej, jak i czystej wody z różnego rodzaju zbiorników, takich jak sadzawki czy oczka wodne. Wykazuje się szczególną skutecznością w trakcie działań remontowo-budowlanych, umożliwiając opróżnianie wykopów oraz obszarów dotkniętych zalaniem.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| króciec: | 1" |
| maks. wydajność: | 1000 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| króciec: | 3" x 3" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2"x 2" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | 3x230V/3x400V |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 67 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1" |
| maks. wydajność: | 750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 3" x 3" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj