| moc silnika: | 60W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 41 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4,5 m |
| króciec: | ½" |
Odśrodkowa pompa traktorowa serii PRN zaprojektowana została do pracy z czystą wodą, niezawierającą ciał stałych o charakterze ścierającym i długowłóknistym. Ponieważ jest to urządzenie ssące, przed zastosowaniem wymaga zalania, łącznie z wężem ssącym. Zamontowana na solidnej, stalowej konstrukcji, napędzana przez wał odbioru mocy WOM – obroty z WOM przekazywane są na skrzynię przekładniową o przełożeniu 6,6, która napędza pompę. Kompaktowe rozmiary ułatwiają montaż i eksploatację.
Pompa traktorowa WOM PRN IBO:
Pompa traktorowa WOM PRN IBO do tłoczenia wyłącznie czystej wody, służy do efektywnego zasilania różnorodnych systemów nawadniających. Jej wszechstronne zastosowanie obejmuje obszary takie jak uprawy warzywne, sadownictwo, szkółkarstwo oraz różne gałęzie produkcji rolniczej. Doskonale nadaje się do podnoszenia wydajności nawadniania w trudno dostępnych obszarach, zapewniając efektywne nawadnianie nawet w terenach o zróżnicowanej topografii. Idealna do pobierania wody z różnych źródeł, taka jak stawy, jeziora, rzeki, zbiorniki retencyjne czy studnie, sprawdzi się w rolniczych operacjach nawadniających, gdzie istnieje potrzeba utrzymania lustra wody na odpowiednio wysokim poziomie.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 60W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 41 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4,5 m |
| króciec: | ½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2"x 2" |
| moc silnika: | 6,5HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| króciec: | 2" x 2" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 230 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| króciec: | 1½"x1½" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 78 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj