| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 85 l/min |
| maks. podnoszenie: | 56,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1"x 1" |
Model pompy spalinowej oznaczony jako BZP-30 zaprojektowany przez markę IBO do tłoczenia zarówno czystej, jak i zabrudzonej wody. Jego główną zaletą jest brak konieczności podłączania do źródła zasilania elektrycznego. W sytuacjach, gdzie brakuje dostępu do prądu, pompa spalinowa staje się niezwykle praktycznym rozwiązaniem. W celu uruchomienia, urządzenie korzysta z paliwa. W zestawie znajduje się mocny, metalowy stelaż podtrzymujący mechanizm, czyli silnik, zbiornik paliwa i pompę z króćcami do zasysania i tłoczenia medium.
Motopompa IBO BZP-30 pompa spalinowa:
Motopompa IBO BZP-30 pompa spalinowa znajdzie zastosowanie w różnych obszarach, między innymi w budownictwie, do odwadniania gruntów i terenów przez rozpoczęciem prac budowlanych, w rolnictwie, a także w sytuacjach awaryjnych do opróżniania zalanych pomieszczeń, studzienek kanalizacyjnych czy rowów melioracyjnych. Model ten sprawdzi się również do opróżniania basenów i innych zbiorników, gdzie wymagane jest szybkie usunięcie wody.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 85 l/min |
| maks. podnoszenie: | 56,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1"x 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| króciec: | 1" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1½" |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| króciec: | 2"x2" |
| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj