| moc silnika: | 250W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
| króciec: | 1" |
Pompy spalinowe H-BZP znakomicie sprawdzą się w sytuacjach, gdzie brakuje dostępu do źródła energii elektrycznej, a jednocześnie istnieje potrzeba skutecznego pompowania wody. Model marki IBO wyposażony został w płynną regulację obrotów w postaci przełączników, umożliwiających zmianę szybkości pracy urządzenia. Ponadto zawiera specjalne stabilizatory i poduszki wykonane z twardej gumy, zapewniające tłumienie drgań i wpływające na wydajność pompy.
Pompa spalinowa H-BZP-30 13 KM IBO motopompa wysokociśnieniowa:
Pompa spalinowa H-BZP-30 13 KM IBO motopompa wysokociśnieniowa sprawdza się w sytuacjach, gdzie konieczne jest skuteczne usunięcie nadmiaru wody z terenów budowy lub miejsc poddawanych pracom konserwacyjnym. W rolnictwie oraz przy zarządzaniu terenami zbiorników wodnych, do dostarczania wody do obszarów, gdzie jej naturalne zasoby są niewystarczające. Model znajdzie zastosowanie w sytuacjach awaryjnych, takich jak powodzie czy podtopienia. Jej zdolność do efektywnego usuwania wody z zalanych obszarów przyczynia się do skutecznego zarządzania sytuacją kryzysową.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 250W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
| króciec: | 1" |
| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 85 l/min |
| maks. podnoszenie: | 56,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1"x 1" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 930 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2½"x 2" |
| moc silnika: | 150W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 117 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7,5 m |
| króciec: | ¾" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj