Pompy głębinowe 4"
Jest 32 produktów.
Pokazano 1-12 z 32 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 298,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
710,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
830,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
905,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 55 l/min |
| maks. podnoszenie: | 160 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
860,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 55 l/min |
| maks. podnoszenie: | 160 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 259,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
719,00 zł
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
975,00 zł
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
820,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 102 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 252,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 210 l/min |
| maks. podnoszenie: | 106 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
560,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
555,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |