Pokazano 13-24 z 57 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: IBO
Cena
550,00 zł
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
689,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
1 040,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 3" |
Cena
758,00 zł
Cena
2 190,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 950 l/min |
| maks. podnoszenie: | 24 m |
| króciec: | 3" |
Cena
1 029,00 zł
| moc silnika: | 450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 280 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 158,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 233 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| króciec: | 2" |
Cena
3 550,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 420 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18,5 m |
| króciec: | 2" |
Cena
625,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| maks. średnica pompy: | 17 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 158,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 25 m |
| króciec: | 2" |
Cena
2 850,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 800 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec: | 2" |