Pokazano 193-204 z 230 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: IBO
Cena
20 639,00 zł
| moc silnika: | 15000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1900 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |
Cena
415,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
499,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
814,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
888,00 zł
IWH 2-03 230V IBO z osprzętem
Pracujemy nad opisem.
Cena
809,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirniki: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
1 429,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 37 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
Cena
1 049,00 zł
| moc silnika: | 900W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 43 m |
| wirniki: | mosiądz |
Cena
509,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
244,00 zł
| moc silnika: | 180W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1 " |
Cena
1 499,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 360 l/min |
| maks. podnoszenie: | 94 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 279,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 148 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |