Pompy
Jest 39 produktów.
Pokazano 1-12 z 39 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 542,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| króciec: | 1" |
Cena
1 244,00 zł
| moc silnika: | 900W |
| silnik jednofazowy: | (1x230V) |
| maks. wydajność: | 140 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼"x 1" |
Cena
2 416,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 120 m |
| króciec: | 1¼"x1½" |
Cena
532,00 zł
| moc silnika: | 60W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 41 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4,5 m |
| króciec: | ½" |
Cena
3 992,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 230 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| króciec: | 1½"x1½" |
Cena
551,00 zł
| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |
Cena
4 703,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 2"x2" |
Cena
551,00 zł
| moc silnika: | 150W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 117 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7,5 m |
| króciec: | ¾" |
Cena
4 514,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| króciec: | 2"x2" |
Cena
681,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
| króciec: | 1" |
Cena
6 990,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 142 m |
| króciec: | 1¼"x1¼" |
Cena
1 840,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 29 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2"x 2" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.