Zestawy
Jest 17 produktów.
Pokazano 1-12 z 17 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
3 360,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 100l |
Cena
2 200,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 100l |
Cena
4 270,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 91 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 300l |
Cena
2 900,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 150l |
Cena
4 280,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 91 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 300l |
Cena
4 100,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 150l |
Cena
3 540,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 150l |
Cena
2 950,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
3 710,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
2 999,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
4 360,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
1 200,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |