Pokazano 13-24 z 52 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
115,00 zł
Cena
70,00 zł
Cena
219,00 zł
| napięcie zasilania: | 230/400V |
| stopień ochrony: | IP 43 |
| maks. prąd: | 16A/10A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 8 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1/2" |
Cena
172,00 zł
| niezawodna ochrona przed wpadaniem do studni rzeczy takich jak liście, kamienie | |
| średnica głowicy: | 400V |
| średnica gwintu: | 50/60 Hz |
Cena
76,00 zł
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| prąd znamionowy: | 8A |
| zakres regulacji ciśnienia załączania: | 1,2 - 2,6 Bar |
| zakres regulacji ciśnienia wyłączania: | 2,1 - 5 Bar |
| średnica króćca: | ¼" GW |
Cena
35,00 zł
Cena
50,00 zł
Cena
184,00 zł
Cena
218,00 zł
| napięcie zasilania: | 230V |
| stopień ochrony: | IP 55 |
| maks. prąd: | 20 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 90ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1/4" |
Cena
48,00 zł
- średnica: 1"
- zakończony kolanem
- długość: 50cm
Cena
159,00 zł
| niezawodna ochrona przed wpadaniem do studni rzeczy takich jak liście, kamienie | |
| średnica głowicy: | 160 mm |
| średnica gwintu: | 1¼" (DN 32) |
Cena
228,00 zł