Pokazano 265-276 z 772 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
675,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
835,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| maks. wydajność: | 470 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 840,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 29 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2"x 2" |
Cena
1 497,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 140 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼"x 1" |
Cena
1 800,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 300 L |
| ciśnienie maksymalne: | 9 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 4 lata |
Cena
4 288,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 36 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
159,00 zł
| niezawodna ochrona przed wpadaniem do studni rzeczy takich jak liście, kamienie | |
| średnica głowicy: | 160 mm |
| średnica gwintu: | 1¼" (DN 32) |
Cena
847,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 100 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
855,00 zł
| pojemność zbiornika: | 150 L |
| ciśnienie maksymalne: | 10 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata (1 rok dla firm) |
Cena
1 090,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | noryl |
| króćce: | 1¼'' x 1¼'' |
Cena
590,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Cena
585,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 260 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |