Pokazano 25-35 z 35 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 199,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2 " |
Cena
653,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 20 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
279,00 zł
| moc silnika: | 180W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1¼ " |
Cena
319,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1½ " |
Cena
472,00 zł
| moc silnika: | 450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
409,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
Cena
258,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1 " |
Cena
415,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
470,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
509,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
244,00 zł
| moc silnika: | 180W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1 " |