Pokazano 109-118 z 118 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
393,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| króciec: | 2" |
Cena
530,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| króciec: | 2" |
Cena
2 500,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 114 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
524,00 zł
| moc silnika: | 0,75kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
640,00 zł
| moc silnika: | 1,1kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 107 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
718,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 140 m |
| maks. średnica pompy: | 97 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
258,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1 " |
Cena
415,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
244,00 zł
| moc silnika: | 180W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1 " |
Cena
247,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6 m |
| króciec: | 1½" |