Pokazano 37-48 z 229 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Omnigena
Cena
2 600,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
505,00 zł
| maks. wydajność | 33 l/min |
| średnica króćów | 1¼''x 1¼'' |
| maks. wysokość podnoszenia | 20m |
Cena
627,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 315 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
710,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
471,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| maks. średnica pompy: | 14,8 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
549,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
3 270,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 830 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 3 " |
Cena
3 600,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 200 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
530,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
299,00 zł
| moc silnika: | 180W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 133 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1¼ " |
Cena
3 650,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
4 950,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |