Pokazano 133-144 z 514 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
1 139,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
712,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 93 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
467,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
Cena
387,00 zł
| moc silnika | 125W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 30 l/min |
| podnoszenie: | 30 m |
| średnica króćców: | ½"x½" |
Cena
3 689,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 132 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
3 140,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 26 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 2 " |
Cena
1 158,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 25 m |
| króciec: | 2" |
Cena
320,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 205 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | noryl |
| króciec: | 1" |
Cena
17 980,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 107 m |
| wirniki: | 3 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2½" x 2½" |
Cena
675,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
664,00 zł
| moc silnika: | 150W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 117 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7,5 m |
| króciec: | ¾" |
Cena
835,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| maks. wydajność: | 470 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |