Pokazano 181-192 z 229 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Omnigena
Cena
595,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | 2" |
Cena
319,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1½ " |
Cena
735,00 zł
| moc silnika: | 1450W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
790,00 zł
| moc silnika: | 1,1kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 144 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
959,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 290 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
1 000,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 966 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 3 " |
Cena
705,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
735,00 zł
| moc silnika: | 0,75kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
2 160,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 111 l/min |
| maks. podnoszenie: | 109 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
994,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 333 l/min |
| maks. podnoszenie: | 19,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
472,00 zł
| moc silnika: | 450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
990,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 145 m |
| maks. średnica pompy: | 79 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |