- Pakiet
Zestaw hydroforowy WZI 750 to połączenie wydajnej pompy oraz zbiornika, za projekt którego odpowiedzialny jest producent IBO. Wyposażenie to powstało w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Umożliwiło to uzyskanie zadowalających parametrów tłoczenia cieczy i jej magazynowania.
Zestaw hydroforowy WZI 750 powinien być stosowany wyłącznie do cieczy o określonych parametrach. Zgodnie z założeniami producenta, tłoczona oraz magazynowana za pomocą pompy i zbiornika ciecz, powinna być zimna, a także wolna od zanieczyszczeń. Pompowana woda nie powinna zawierać zanieczyszczeń stałych, w tym elementów szlifujących oraz włóknistych. Ich obecność w tłoczonej cieczy jest szkodliwa. Przyczynia się do znacznie szybszego zużywania się kluczowych komponentów pompy, jak również może doprowadzić do zablokowania się wirnika urządzenia i zatrzymania pracy sprzętu.
Zestaw hydroforowy WZI 750 powstał z połączenia najlepszych materiałów. Do wykonania zestawu zastosowano między innymi żeliwo oraz stal nierdzewną. Połączenie obu surwoców pozwoliło na uzyskanie przez producenta wysokiej odporności zestawu na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo sama stal nierdzewna odznacza się znaczną odpornością na korozje. Osad korozyjny odkładający się na elementach pompy, mógłby prowadzić do ich stopniowej degradacji lub powstania kosztownej w usunięciu awarii.
Zestaw hydroforowy WZI 750 wyposażony został w silnik elektryczny o napięciu 230V. Zastosowana jednostka pozwala na uzyskanie 750 W mocy, co pozwala osiągnąć maksymalną wydajność tłoczenia na poziomie 50 litrów cieczy na jedną minutę pracy, jak również podnoszenie jej do wysokości 60 metrów. W zestawie zastosowano zbiornik hydroforowy o pojemności 24 litrów. Pompa wyposażona została w króćce tłoczne i ssące DN25, których średnica wynosi 1 cal.
Zestaw hydroforowy WZI 750 to idealne rozwiązanie pozwalające na zasilanie domków letniskowych. Urządzenie z powodzeniem może być również stosowane w gospodarstwach rolnych. Wówczas może posłużyć do dostarczania świeżej wody dla zwierząt hodowlanych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 35 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 46 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24L |
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 39 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj