Pompy
Jest 11 produktów.
Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Sortuj wg:
Cena
2 199,00 zł
| moc silnika: | 13HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| króciec: | 3" x 3" |
Cena
1 542,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| króciec: | 1" |
Cena
1 269,00 zł
| moc silnika: | 6,5HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 2" x 2" |
Cena
2 416,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 120 m |
| króciec: | 1¼"x1½" |
Cena
685,00 zł
| moc silnika: | 6,5HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| króciec: | 2" x 2" |
Cena
3 992,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 230 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| króciec: | 1½"x1½" |
Cena
679,00 zł
| moc silnika: | 6,5HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 1000 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| króciec: | 3" x 3" |
Cena
4 703,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 2"x2" |
Cena
457,00 zł
| moc silnika: | 2HP |
| silnik (ilu suwowy): | 2 |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 33 m |
| króciec: | 1" x 1" |
Cena
4 514,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| króciec: | 2"x2" |
Cena
6 990,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 142 m |
| króciec: | 1¼"x1¼" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.